Consultation for CroatıaConsultation for Croatıa, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Croatıa; Türkiye’ de bulunan Hırvatistan Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Hırvatistan vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye’ de bulunan Hırvatistan temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Hırvatistan Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Hırvatistan Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Hırvatistan temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Hırvatistan seyahatin de bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Hırvatistan vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.
 

Consultation for Croatıa web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Croatıa web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Croatıa web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.
 

Consultation for Croatıa‘ ya dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.